Prasata

Aktuální ceník krmiv Vám zašleme na vyžádání.

ČOS
Krmivo pro odchov selat, které odpovídá dietetickým požadavkům v období odstavu. Obsah esenciálních aminokyselin pokrývá potřeby intenzívně rostoucích zvířat.

A 1
Kompletní krmivo pro předvýkrm prasat do 35 kg.

A 2
Kompletní krmivo pro výkrm prasat od 35 do 65 kg.

A 3
Kompletní směs pro závěrečnou fázi výkrmu od 65 kg do porážkové hmotnosti.

KPB
Kompletní krmivo pro březí prasnice. Vyšší obsah vlákniny působí dieteticky. Zkrmuje se zpravidla již týden před očekávaným zapuštěním až do doby týden před porodem, kdy je směs nahrazena směsí KPK. 

KPK
Kompletní krmivo pro kojící prasnice. Zkrmuje se zpravidla několik dnů před očekávaným porodem až do doby několik dnů před odstavem selat. Dávkování v průběhu laktace 5-7 kg/KD podle počtu selat ve vrhu.

PCH
Kompletní krmivo pro odchov prasniček ve šlechtitelských, rozmnožovacích i užitkových chovech. Zajišťuje optimální vývoj kostry plemenného materiálu a eliminuje riziko tukové degenerace vaječníků s případným reprodukčními problémy prasniček.

DK -1, DK - 2
Bílkovinný koncentrát pro výrobu kompletních směsí pro výkrm prasat s využitím vlastních jadrných krmiv chovatele. Jednotlivé varianty směsi A1, A2, A3 může chovatel vyrobit na základě rozdílných poměrů koncentrátu a obilovin.

DK PK - Prasnice
Koncentrát pro výrobu kompletních směsí pro březí a kojící prasnice. Podle různého procentuálního zastoupení koncentrátu a vlastních obilovin lze vyrobit oba typy směsí odpovídajících parametrů přímo u chovatele.

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.